Pozyskaj 10 milionów złotych na rozwój firmy
w programie inwestycyjnym VRP i "Pulsu Biznesu"

O Programie

 

Polacy mają niezwykle ciekawe pomysły, ale brakuje im pieniędzy na ich realizację. Dowodzą tego setki zgłoszeń do trzech poprzednich edycji programu Impuls do Biznesu, który współtworzą VRP – firma z sektora private capital oraz redakcja dziennika „Puls Biznesu”. Program umożliwia przedsiębiorcom oraz osobom z kapitalnymi pomysłami na biznes, zdobycie nie tylko nagrody w wysokości nawet 100 000 zł, ale też pozyskanie 10 milionów złotych kapitału na realizację zwycięskich projektów zainwestowanego przez VRP.

Impuls do biznesu jest skierowany do szerokiego grona zainteresowanych pozyskaniem finansowego wsparcia – począwszy od osób, którym zrodził się kapitalny pomysł na biznes, skończywszy na firmach o ugruntowanej pozycji, które chcą zwiększyć skalę działalności lub zaistnieć na nowych rynkach.

W czwartej edycji programu czekamy na innowacyjne pomysły ze wszystkich branż, przy czym w tym roku, po raz pierwszy, wyodrębniliśmy osobną kategorię Impuls dla medycyny przeznaczoną dla projektów z branży medycznej i ochrony zdrowia, czyli najszybciej rozwijających się i najbardziej innowacyjnych gałęzi biznesu. Poszukujemy pomysłów, dzięki którym Polacy będą mogli lepiej dbać o swoje zdrowie, mniej chorować, a w przypadku choroby – szybciej wracać do zdrowia.
Na zgłoszenia czekamy do 17 marca, a w czerwcu, podczas uroczystej kolacji dla finalistów, poznamy laureatów tegorocznej edycji.

Potrzebujesz wsparcia kapitałowego w prowadzeniu działalności? Znajdź właściwego partnera. Zgłoś się do programu „Impuls do biznesu”.