ING Employee Benefits wspiera raport HRM - kto jest kim

Karolina Guzińska
opublikowano: 26-10-2001, 00:00

HRM — kto jest kim jest pierwszą w Polsce publikacją typu „Who is Who” na temat postaci związanych z dziedziną Human Resources Management (HRM). W publikacji zaprezentowane będą osoby oraz środowiska związane z HRM w Polsce. Raport ma ponadto na celu zintegrowanie środowiska polskiego HRM oraz wspieranie powstawania grup dyskusyjnych służących wymianie wiedzy i doświadczeń. Inicjatorem publikacji jest Paweł Berłowski, niezależny dziennikarz zajmujący się tematyką zarządzania zasobami ludzkimi, ostatnio w dwutygodniku „Personel”. Patronat merytoryczny nad publikacją objęło Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami oraz Instytut Pracy i Spraw Socjalnych.

Zgłoszenia do publikacji „HRM — kto jest kim” zbierane są do 30 listopada. Raport będzie wydany w formie płyty CD-ROM, serwisu WWW oraz książki. Znajdą się w nim m.in.: noty zawierające podstawowe dane o przedstawianych postaciach, pochodzące ze specjalnie przygotowanej ankiety, krótkie wywiady przybliżające postaci, materiały sporządzone na podstawie researchu informacji udostępnianych publicznie w prasie, książkach i innych opracowaniach, wiadomości o organizacjach, instytucjach, ośrodkach naukowych, grupach dyskusyjnych itp., związanych z dziedziną zarządzania zasobami ludzkimi. Płyta CD-ROM będzie kolportowana w nakładzie co najmniej 10 tys. egzemplarzy na początku 2002 r., jako nieodpłatny dodatek do czasopism poświęconych tematyce HRM i aktualizowana w corocznych wznowieniach. Wersja książkowa będzie rozprowadzana odpłatnie tylko wśród osób, które ją zamówią. Wstępna wersja publikacji „HRM — kto jest kim” jest już dostępna na stronie internetowej: www.hrm-ktojestkim.pl. W serwisie internetowym można zapoznać się z pierwszymi wywiadami i sylwetkami postaci polskiego rynku HRM.

Powstanie raportu „HRM — kto jest kim” wspiera ING Employee Benefits, jedna z 13 spółek grupy ING działających w Polsce. W ramach koncepcji Employee Benefits pracodawca może korzystać z różnorodnych produktów finansowych, takich jak grupowe ubezpieczenia na życie, programy emerytalne i oszczędnościowe, pracownicze programy emerytalne (PPE), fundusze inwestycyjne i inne produkty finansowe. ING prowadzi spółki typu Employee Benefits w Holandii, Belgii, Hiszpanii, we Włoszech, w Rumunii, w Czechach, na Węgrzech oraz w USA. l KG

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Karolina Guzińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / ING Employee Benefits wspiera raport HRM - kto jest kim