ING Securities doradzi Hawe

KL
opublikowano: 03-11-2010, 18:05

Jest już doradca, który pomoże sprzedać duży pakiet akcji spółki. Wkrótce zabierze się do poszukiwań.

Marek Falenta, jeden z największych akcjonariuszy giełdowego „operatora dla operatorów”, zapowiadał na naszych łamach, że poszuka inwestora branżowego dla spółki. Na sprzedaż ma być pakiet większościowy (znaczącymi akcjonariuszami firmy są także Aneta Gajewska-Sowa i firma Presto). Według Marka Falenty, spółką interesuje się już wielu inwestorów, jednak obecni właściciele chcą przeprowadzić cały proces formalnie, za pośrednictwem doradcy, na którego wybrali ING Securities.

Marek Falenta uważa, że spółka jest już gotowa do odsprzedania inwestorowi branżowemu. Według niego, mógłby nim być jeden z dużych operatorów telekomunikacyjnych, który potrzebuje nowoczesnej infrastruktury lub konsorcjum operatorów.

- Chciałbym, aby proces poszukiwania inwestora i sprzedaży został sfinalizowany do końca pierwszego kwartału 2011 r. – mówi akcjonariusz Hawe.

[KL]

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KL

Polecane