ING Securities: SidomaOnLine dla każdego

Piotr Leszczuk
opublikowano: 30-03-2005, 00:00

SidomaOnLine — szybki, prosty w obsłudze system do zarządzania inwestycjami przez internet — dostępny w Domu Maklerskim ING Securities S.A.

Walory systemu SidomaOnLine doceniają inwestorzy, chętnie migrując z obsługi bezpośredniej do internetowej. Według oficjalnych statystyk giełdowych, przez internet realizujemy większy odsetek zleceń niż inne biura, a konkretnie 71 proc. na kontraktach terminowych (średnia warszawskiej GPW = 49 proc.) i 53 proc. na akcjach (średnia warszawskiej GPW = 43 proc.). Wyniki te potwierdzają, że inwestorzy internetowi stawiający na szybkość, niezawodność i wygodę potrzebują takiego systemu, doceniają i w pełni wykorzystują jego możliwości.

SidomaOnLine — system wyjątkowo szybki w działaniu. Jako jedyny dom maklerski w Polsce gwarantujemy 3- -sekundowy czas realizacji zlecenia internetowego.

Korzystanie z SidomaOnLine daje inwestorom przewagę informacyjną dzięki naszej współpracy z renomowaną Agencją Reuters. Newsy automatycznie ukazują się w systemie w tej samej chwili, gdy są publikowane w światowych serwisach informacyjnych.

System umożliwia również definiowanie kilkunastu rodzajów powiadomień odbieranych na email, m.in. o stanie rachunku, zmianach na rachunku, realizacjach zleceń, ważnych zdarzeniach, oraz alarmów opartych na kursach, obrotach i wielu innych parametrach, a każdy z nich z wybraną częstotliwością.

SidomaOnLine umożliwia definiowanie 125 kombinacji automatycznych strategii inwestycyjnych opartych na kursie, średniej i wskaźnikach AT, kierunku przebicia określonej wartości lub linii sygnału przy wybranej kompresji danych. Stosowanie zleceń warunkowych umożliwia oderwanie się od konieczności ciągłej obserwacji notowań oraz wyeliminowanie emocji z procesu podejmowania decyzji inwestycyjnych.

SidomaOnLine wyróżnia się ergonomią działania, estetyką i przyjaznym rozwiązaniem graficznym. System ma funkcjonalne, proste i przejrzyste rozwiązanie oparte na okienkach stosowanych w Windows. Wszystkie okna, niezależnie od rodzaju danych, można ustawić w polu widzenia; jednym spojrzeniem ogarnąć stan rynku i historię na wybranych instrumentach, wykresy, zlecenia aktywne i inne bez konieczności przełączania się między nimi. Okno zleceń aktywuje się kliknięciem w notowania, nie gubiąc przy tym z oczu pozostałych okien. Każde okno można dowolnie przemieszczać oraz zmieniać, modyfikując wielkość, zawartość, a nawet kolor. Z kolei każdy układ okien można zapisać jako jeden z wielu ulubionych pulpitów, personalizując i dostosowując system do własnych potrzeb.

Użytkownikom SidomaOnLine zapewniamy wsparcie poprzez wbudowany w system komunikator pełniący funkcję online’owego help-desku. Stały kontakt z pracownikiem obsługi w czasie rzeczywistym umożliwia uzyskanie pomocy w zakresie obsługi systemu bądź wyjaśnień związanych z rachunkiem lub usługami.

O tych i wielu innych zaletach systemu transakcyjnego SidomaOnLine można przekonać się osobiście. Zainteresowanym udostępniamy bezpłatnie na okres tygodnia dostęp do pełnej wersji systemu, nie demo czy prezentacji, lecz rzeczywistej aplikacji internetowej.

Piotr Leszczuk kierownik Internetowego Punktu Obsługi Klientów

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Piotr Leszczuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu