iNKubator przyjął już 120 zgłoszeń

DI
opublikowano: 21-05-2012, 00:00

FINANSOWANIE

Program inwestycyjny Naszej-Klasy (NK) prowadzi nabór innowacyjnych projektów internetowych do 15 czerwca. Aktualnie iNKubator przyjął już 120 zgłoszeń, a także uzyskał nowych partnerów, w tym patronat Wrocławia.

— Jeszcze przez miesiąc będziemy zbierać zgłoszenia do iNKubatora, a już teraz mamy 120 zgłoszeń. Co więcej, wiele z nich reprezentuje naprawdę wysoki poziom. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowego naboru, czekamy na kolejne zgłoszenia — mówi Joanna Gajewska, rzecznik NK.

NK jest otwarta na współprace także ze start-up'ami zagranicznymi. Oficjalna strona iNKubatora została przetłumaczona na angielski i także młodzi biznesmeni spoza Polski mogą aplikować do programu.

Do składania ofert zaproszeni są także partnerzy, którzy chcieliby współuczestniczyć we wsparciu młodych talentów.

Zainteresowani młodzi przedsiębiorcy mogą się zgłaszać na stronie inkubator.nk.pl. Najlepsi mogą liczyć na finansowanie w wysokości do 230 tys. zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu