Innowacje pod wspólnym szyldem

opublikowano: 13-11-2018, 22:00

29 listopada w Warszawie odbędzie się szkolenie dla przedsiębiorców, którzy chcą powalczyć o dotacje na nowatorskie produkty sieciowe.

Organizatorem wydarzenia jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Eksperci rządowej agencji omówią zasady ubiegania się o granty z poddziałania 1.3.2 programu Polska Wschodnia („Tworzenie sieciowych produktów przez MŚP”). Nabór jest podzielony na rundy i zakończy się na początku przyszłego roku. Na realizację inwestycji każde konsorcjum — składające się z co najmniej trzech MŚP — może dostać do 5 mln zł. Dotacje pomogą małym i średnim graczom rozwinąć projekty, dzięki którym powstaną produkty sieciowe, skupiające rozproszone dotąd usługi, atrakcje i miejsca turystyczne z makroregionu Polska Wschodnia w jedną, wspólną markę. Spotkanie odbędzie w centrum konferencyjnym Sienna Training Centre przy ul. Sienna 73. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Więcej informacji: www.parp.gov.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu