Innowatorzy ze Śląska powalczą o laury

DI
opublikowano: 13-03-2018, 22:00

To już 10. edycja konkursu o tytuł Innowatora Śląska.

Do udziału w zmaganiach zaprasza Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju. Ideą konkursu jest poprawa wizerunku regionu poprzez pokazanie dobrych praktyk i zachęcanie do poszukiwania nowych rozwiązań technologicznych. Inicjatywa ma na celu również promowanie innowacji wprowadzanych przez podmioty z regionu. Konkurs jest skierowany do śląskich firm i instytucji, które oferują innowacyjne produkty, usługi i nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Powinny one udokumentować wprowadzenie na rynek zgłoszonego rozwiązania w ciągu ostatnich trzech lat (lub wersję gotową do demonstracji). Zmagania są prowadzone w czterech kategoriach: mikro-, mała i średnia firma oraz instytucja sektora badawczo- -rozwojowego. Wyniki konkursu zostaną przedstawione na specjalnie zorganizowanej gali, która odbędzie się we wrześniu. Dla najlepiej ocenionych uczestników przewidziane są pakiety nagród rzeczowych i pieniężnych. Organizatorzy obiecują też promocję zwycięzców w kraju i poza jego granicami. Udział w zmaganiach jest bezpłatny. © Ⓟ

30.03 Tego dnia mija termin składania wniosków do konkursu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Innowacji / Innowatorzy ze Śląska powalczą o laury