Innowatyka dla pracowników

SACH
opublikowano: 05-07-2013, 00:00

Park Naukowo-Technologiczny „Technopark Gliwice” organizuje seminarium pod nazwą „Innowatyka: nowy standard umiejętności dla pracowników organizacji”.

Spotkanie odbędzie się 10 lipca w siedzibie parku. Jest przeznaczone dla pracowników przedsiębiorstw, jednostek samorządu terytorialnego, instytucji otoczenia biznesu i jednostek naukowych mających siedzibę na terenie województwa śląskiego.

Udział w seminarium jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc będzie się liczyć kolejność zgłoszeń. Zainteresowani powinni wypełnić formularz, który znajdą na stronie www.technopark. gliwice.pl, i przesłać na adres: ris@technopark.gliwice.pl najpóźniej do południa 8 lipca.

Zajęcia są dofinansowane z UE z poddziałania 8.2.2 POKL. Więcej informacji na temat seminarium udziela Katarzyna Kowol z Technoparku Gliwice, tel.: +32 335-85-40, e-mail: katarzyna.kowol@technopark.gliwice.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Innowatyka dla pracowników