Insert pomyślał o e-sklepach

ZŁO
opublikowano: 24-01-2007, 00:00

Do oferty firmy Insert dołączył program oscGT, którego zadaniem jest zapewnienie współpracy między Subiektem GT a sklepem internetowym.

Do oferty firmy Insert dołączył program oscGT, którego zadaniem jest zapewnienie współpracy między Subiektem GT a sklepem internetowym.

Wrocławska spółka Insert jest producentem oprogramowania dla małych i średnich firm. Od 17 stycznia portfolio aplikacji zostało powiększone o program oscGT.

W sieci

Jest to produkt, który powstał z myślą o firmach prowadzących sprzedaż w internecie lub planujących wprowadzenie tam swojej oferty i obsługujących dokumentację magazynowo-handlową za pomocą systemu sprzedaży Subiekt GT autorstwa Insertu.

Dzięki ścisłej synchronizacji oscGT z Subiektem GT wyposażonym w dodatek Sfera dla Subiekta GT, użytkownik może prowadzić sklep internetowy oparty na darmowej i popularnej platformie osCommerce. OscGT ma zapewniać bezproblemowe przesyłanie wszelkich informacji o towarach, cenach, statusach zamówień i promocjach.

Specjalne ceny

Program oscGT nie wymaga instalowania na komputerze z Subiektem GT Sfera żadnych specjalnych technologii serwerowych.

Do końca lutego 2007 r. obowiązywać będą specjalne ceny na nowy program. Klienci, którzy posiadają Subiekta GT Sfera, mogą zakupić oscGT za 300 zł netto, natomiast użytkownicy Subiekta GT, którzy dotychczas nie korzystali z dodatku Sfera dla Subiekta GT mają okazję nabyć program oscGT wraz ze Sferą dla Subiekta GT w specjalnej cenie 650 zł netto.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ZŁO

Polecane