Internet Group jednak do likwidacji

KL
opublikowano: 07-12-2010, 14:07

Uprawomocniła się decyzja sądu o ogłoszeniu upadłości likwidacyjnej Internet Group. Zarząd podjął decyzję, że nie będzie składał odwołania.

„W opinii zarządu Internet Group decyzja o nieodwoływaniu się od postanowienia Sądu jest słuszna i racjonalna ponieważ w lepszy sposób zabezpiecza Akcjonariuszy Spółki, a poprzez projekt wydzielenia z aktywów Grupy dwóch podmiotów publicznych daje inwestorom, z którymi trwają intensywne negocjacje premię oraz korzystniejsze warunki transakcji. Spółka uzyskała w tym zakresie opinie dwóch renomowanych kancelarii prawnych, z których wynika, że strategia zarządu jest racjonalna” – napisano w komunikacie.

- Odwołanie się od postanowienia Sądu jest – w świetle kolejnych zdarzeń – bezzasadne. Mamy plan zrestrukturyzowania Grupy, mamy inwestorów, którzy chcą w tym procesie uczestniczyć i mamy perspektywę dobudowania wartości do aktywów, które pozostały – mówi Jan Ryszard Wojciechowski, prezes Internet Group.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KL

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Internet Group jednak do likwidacji