Inwestycje: Raben będzie wydawał i zatrudniał

MIB
opublikowano: 17-06-2010, 00:00

Po bogatym w inwestycje roku 2009 Grupa Raben nie zwalnia tempa. Zaprezentowała plany inwestycyjne na drugą połowę 2010 r. Będzie wydawać nie tylko w Polsce. Plany obejmują również inwestycje w krajach, w których grupa ma placówki. Raben Polska zmodernizuje oddziały w Krakowie (gdzie zostanie oddany do użytku nowoczesny cross-dock o powierzchni 5 tys. mkw.), Legnicy i Strykowie. Ponadto uruchomi biura handlowe w pięciu nowych miejscach, w różnych częściach Polski.

Jeszcze w tym roku planowane jest otwarcie przynajmniej trzech nowych placówek na Ukrainie. Od czerwca do września 2010 r. park maszynowy grupy w Polsce powiększy się o 160 zestawów drogowych marek Mercedes i DAF. Raben będzie też zwiększać zatrudnienie. W 2010 r. wzrośnie ono o około 10 proc., a w perspektywie kolejnych 2-3 lat o kolejne 20 proc. Teraz dla grupy pracuje ponad 4,7 tys. osób.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MIB

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu