Irena <IREN.WA> Powołanie nowych członków Rady Nadzorczej HSG "Irena" S.A.

PAP, Katarzyna Kozińska
11-04-2003, 08:43

Irena <IREN.WA> Powołanie nowych członków Rady Nadzorczej HSG "Irena" S.A. POWOŁANIE NOWYCH CZŁONKÓW RADY NADZORCZEJ HSG "IRENA" S.A.
Raport bieżący 8/2003 r.
Zarząd HSG "Irena" S.A. informuje, iż w trakcie NWZ które odbyło się 10 kwietnia w siedzibie Spółki w Inowrocławiu przy ul. Szklarskiej 9 doszło do powołania nowej Rady Nadzorczej HSG "IRENA" S.A.
Jeden z nowych członków Rady Nadzorczej - pan Marek Grochowski został wybrany poprzez głosowanie grupami co spowodowało wygaśnięcie mandatów dotychczasowych jej członków: Marka Grochowskiego, Anny Kieleckiej, Mirosława Kieleckiego, Mirosława Pięty, Daniela Wójtowicza i Jacka Pory.
W skład nowej Rady nadzorczej wchodzą:
1. Drobiński Włodzimierz Wojciech - 46 lat, mgr inż. budownictwa, ukończył Politechnikę Wrocławską, studia podyplomowe z rachunkowości na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, posiada licencję doradcy inwestycyjnego oraz licencję maklera papierów wartościowych.
Pan Drobiński Włodzimierz w latach: 1983-1990 pracował na stanowisku kierownika grupy robót w Polskich Kolejach Państwowych,
1990-1991 pracował jako starszy asystent projektanta w Wielobranżowej Pracowni Projektowej "ASSA" we Wrocławiu,
1992-1993 był inspektorem nadzoru w Miejskim Zarządzie Ulic i Mostów we Wrocławiu,
1993-1997 był maklerem, kierownikiem POK, inspektorem nadzoru, konsultantem, analitykiem i dyrektorem finansowym w Dolnośląskim Domu Maklerskim S.A. we Wrocławiu,
1997-1998 pracował jako doradca inwestycyjny w Beskidzkim Domu Maklerskim S.A. w Bielsku Białej,
1998-1999 był doradcą inwestycyjnym w WBK AIB Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. w Poznaniu,
1999-2000 był doradcą w "FORUM" Zachodnim Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych,
2001 pracował w Banku Zachodnim S.A. jako specjalista w Departamencie Inwestycji Kapitałowych,
od 2002 r. jest doradcą inwestycyjnym zarządzającym OFE Kredyt Banku S.A.
Pan Drobiński Włodzimierz Wojciech nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do działalności HSG "Irena" S.A. nie jest on również wpisany do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych prowadzonego na podstawie ustawy o KRS.
2. Grochowski Marek - 66 lat, wykształcenie wyższe - prof. dr inż., przewodniczący poprzedniej Rady Nadzorczej w HSG "IRENA" S.A, nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do HSG "Irena" S.A.
Pan Marek Grochowski nie jest wpisany do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych prowadzonego na podstawie ustawy o KRS.
3. Kielecka Anna - 37 lat.
Ukończyła Policealne Studium Ekonomiczne o specjalności ekonomika i organizacja przedsiębiorstw. Posiada doświadczenie w prowadzeniu, od 1994 r., prywatnego przedsiębiorstwa i nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do działalności HSG "Irena" S.A.
Pani Anna Kielecka nie jest wpisana do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych prowadzonego na podstawie ustawy o KRS.
4. Kielecki Mirosław - 44 lata, wykształcenie średnie.
Kwalifikacje: kurs dla kandydatów na członków rad nadzorczych spółek Skarbu Państwa, znajomość wszelkich zagadnień związanych z prowadzeniem i zarządzaniem firmami, w tym importowo - exportowych oraz doświadczenie zawodowe związane z prowadzeniem, od 1990 r. prywatnej firmy.
Nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do działalności HSG "Irena" S.A.
Pan Mirosław Kielecki nie jest wpisany do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych prowadzonego na podstawie ustawy o KRS.
5. Królewski Bohdan - 59 lat, wykształcenie wyższe (dr inż.), w latach 1981-1984 Wojewoda Bydgoski, 1984-1986 V-ce Minister Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej, od 1989 V-ce Prezes "Rolmex" S.A.
Pan Kolewski Bohdan nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do działalności HSG "Irena" S.A., nie jest również wpisany do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych prowadzonego na podstawie ustawy o KRS.
6. Pięta Mirosław - 53 lata, wykształcenie wyższe, pracownik MINEX CEI od 1986 r., do 2003 r.prezes Zarządu MINEX CEI S.A., od 1973 r. do roku 1986 pracował w resorcie Handlu Zagranicznego, nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do HSG "IRENA" S.A.
Pan Mirosław Pięta nie jest wpisany do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych prowadzonego na podstawie ustawy o KRS.
Data sporządzenia raportu: 10-04-2003

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAP, Katarzyna Kozińska

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Irena &lt;IREN.WA&gt; Powołanie nowych członków Rady Nadzorczej HSG &quot;Irena&quot; S.A.