J. Kaczyński: KE nie złamie polskiej woli dokończenia reformy

PAP
opublikowano: 08-07-2018, 16:15

Komisja Europejska nie złamie polskiej woli dokończenia reformy, bo to jest albo-albo; jeśli nie zreformuje się sądownictwa, inne reformy mają mały sens, gdyż prędzej czy później zostaną przez takie sądy, jakie mamy, zanegowane - ocenił prezes PiS Jarosław Kaczyński w "Sieci".

W rozmowie z tygodnikiem, której fragmenty opublikowano w niedzielę na portalu wpolityce.pl, a który ukaże się w poniedziałek, Kaczyński wypowiedział się również na temat opozycji, która - jego zdaniem - "łamie wszelkie reguły i ma potworne poczucie bezkarności".

Zobacz więcej

Jarosław Kaczyński, fot. Marek Wiśniewski

"Rzucili przeciwko nam, wszelkie możliwe zasoby, podeptali wszystkie zasady życia parlamentarnego, politycznego" - mówił.

Prezes PiS zaznaczył, że "każda opozycja może być groźna", a "rywalizacja polityczna w demokracji jest czymś normalnym". "Niestety nasz przeciwnik to nie jest normalna opozycja" - powiedział.

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAP

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Polityka / J. Kaczyński: KE nie złamie polskiej woli dokończenia reformy