J.Kaczyński spotkał się z Fotygą; po południu spotkanie z Gilowską

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 12-07-2006, 14:11

Desygnowany na premiera Jarosław Kaczyński spotkał się w środę z minister spraw zagranicznych Anną Fotygą. Po południu planowane jest spotkanie z b. minister finansów w rządzie Kazimierza Marcinkiewicza Zytą Gilowską.

Desygnowany na premiera Jarosław Kaczyński spotkał się w środę z minister spraw zagranicznych Anną Fotygą. Po południu planowane jest spotkanie z b. minister finansów w rządzie Kazimierza Marcinkiewicza Zytą Gilowską.

Jak powiedział dziennikarzom przyszły rzecznik rządu Jan Dziedziczak, środa jest kolejnym dniem spotkań J.Kaczyńskiego z kandydatami na ministrów w jego rządzie.

Przed południem w siedzibie PiS na ul. Nowogrodzkiej przyszły premier spotkał się z szefową polskiej dyplomacji Anną Fotygą, która znajdzie się w nowym rządzie. Resort spraw zagranicznych zasili jako wiceminister poseł PiS Paweł Kowal.

Po południu spodziewana jest wizyta Zyty Gilowskiej. Tematem rozmowy mają być kwestie polityki gospodarczej.

Dziedziczak podkreślił, że J.Kaczyński podtrzymuje zaproszenie Gilowskiej do rządu, po oczyszczeniu jej z zarzutów lustracyjnych. Gilowska mogłaby zostać wicepremierem ds. gospodarczych, albo wicepremierem i ministrem finansów

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / J.Kaczyński spotkał się z Fotygą; po południu spotkanie z Gilowską