J.W. Construction Holding S.A. zakończył budowę osiedla Centrum III w Łodzi

ISBNews
16-02-2016, 13:56

J.W. Construction Holding S.A. zakończyła budowę trzeciej części osiedla Centrum III w Łodzi, której budowa rozpoczęła się w maju 2014 r, podała spółka.

Osiedle zawiera 95 mieszkań w jednym, siedmiokondygnacyjnym oraz w dwóch trzypiętrowych budynkach. W ofercie dostępnych jest ostatnich 25 mieszkań o powierzchni od 29 m2 do 67 m2.

"Inwestycja Centrum III to ostatnia część naszego flagowego projektu w Łodzi pod tą samą nazwą. Proponowane mieszkania są w cenie od 4700 zł za m2" - powiedziała dyrektor pionu marketingu i sprzedaży J.W.Construction Holding S.A. Małgorzata Ostrowska, cytowana w komunikacie.

Osiedle Centrum III położone jest między ulicami Tymienieckiego a Tylną, w centrum zabytkowej Łodzi, w otoczeniu XIX-wiecznych fabryk Scheiblera.

J.W. Construction Holding to polski deweloper mieszkaniowy, notowany od 2007 r. na warszawskiej giełdzie. Oprócz realizowania projektów deweloperskich, firma zajmuje się także działalnością budowlaną jako generalny wykonawca większości inwestycji.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ISBNews

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / J.W. Construction Holding S.A. zakończył budowę osiedla Centrum III w Łodzi