Czytasz dzięki

Jacek Gdański pokieruje TUW Polski Gaz

WST
opublikowano: 22-06-2020, 20:44

Potwierdziły się informacje „Pulsu Biznesu” sprzed trzech tygodni, że o stanowisko prezesa spółki Polski Gaz TUW ubiegać się będzie, z dużymi szansami, Jacek Gdański. Tak się faktycznie stało, a nowy prezes „powrócił na stare śmiecie”.

W informacji zamieszczonej na stronie Polski Gaz TUW, podmiotu należącego do grupy PGNiG i ubezpieczającego głównie majątek kontrolowanego przez państwo sprzedawcy gazu Jacek Gdański figuruje jako członek zarządu koordynujący prace Zarządu do czasu uzyskania zgody KNF na powołanie na funkcję prezesa zarządu. Wiceprezesem zarządu jest natomiast Andrzej Zadrożny.

Jacek Gdański
Zobacz więcej

Jacek Gdański fot. Marek Wiśniewski

W artykule z 2 czerwca, „Puls Biznesu” pisał, że o stanowisko szefa Towarzystwa ubiega się dwóch kandydatów. Gdański miał konkurować z Andrzejem Wołodkowiczem, menedżerem z sektora ubezpieczeniowego, prowadzącym od 2011 r. własną firmę Albero Consulting.

Dla Gdańskiego oznacza to powrót do firmy którą dobrze znał, gdyż w Polski Gaz TUW pracował od listopad 2016 do sierpnia 2019 r., pełniąc funkcję wiceprezesa ds. finansowych. Stamtąd odszedł do Polskiego Holdingu Nieruchomości. 

3650b480-8c31-11e9-bc42-526af7764f64
Ubezpieczeniowe wieści
Newsletter, który dostarczy informacji na temat tego, co dzieje się w branży ubezpieczeń.
ZAPISZ MNIE
Ubezpieczeniowe wieści
autor: Karolina Wysota
Wysyłany co dwa tygodnie
Karolina Wysota
Newsletter, który dostarczy informacji na temat tego, co dzieje się w branży ubezpieczeń.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: WST

Polecane