Jacek Szkurłata zostanie nowym prezesem Grupy Kolastyna

ESPI
19-07-2008, 21:05

Rada Nadzorcza powołała z dniem 1  września 2008 roku na stanowisko prezesa zarządu Jacka Szkurłata na trzyletnią kadencję.


Andrzej Grzegorzewski, pełniący aktualnie funkcję prezesa zarządu i posiadający 26,41 proc. głosów na WZA - złożył 18 lipca 2008 r. rezygnację z pełnienia wspomnianej funkcji z dniem 31 sierpnia 2008 r.

Jednocześnie Andrzej Grzegorzewski zadeklarował gotowość wejścia w skład Rady Nadzorczej spółki.

Rezygnacja z funkcji prezesa zarządu wiąże się z przekazaniem zadań i odpowiedzialności za operacyjne zarządzanie Spółką profesjonaliście z dużym korporacyjnym doświadczeniem, którego celem będzie kontynuacja dotychczasowej strategii, zakładającej rozwój organiczny oraz dalsze konsolidacje w Polsce i za granicą. W szczególności, jego działania mają na celu poprawę rentowności na działalności operacyjnej poprzez synchronizację i umiejętne wykorzystanie zasobów posiadanych aktualnie przez Grupę Kapitałową oraz doświadczenie jej menedżerów - czytamy w komunikacie spółki.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ESPI

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Jacek Szkurłata zostanie nowym prezesem Grupy Kolastyna