Jak optymalizować koszty telefonii komórkowej w firmach, których pracownicy podróżują służbowo za granicę

Materiał partnera
30-10-2013, 00:00

Zapytaj o…

Witam, prowadzę 3-osobowe przedsiębiorstwo. Podróżujemy przede wszystkim na Ukrainę, Węgry, do Czech, Anglii, Holandii i Niemiec. Czasem też zachodzi potrzeba kontaktu z USA i Kanadą. Moje pytanie brzmi: czy Truphone działa na sygnale GSM, czy za pomocą sygnału internetowego (podobnie jak VoIP; i jak to jest w przypadku sygnału 3G); jakie rozwiązanie możecie mi zaproponować w kwestii tych kierunków rozmów; jakie są ceny do tych kierunków (ew. pakiety obejmujące te kraje); na jaki okres podpisywana jest umowa?

Truphone to międzynarodowy operator komórkowy stworzony z myślą o biznesie.

Sieć działa w modelu wirtualnego operatora w warstwie dostępowej w standardzie GSM.

Dzięki technologii zastosowanej w inteligentnej, międzynarodowej karcie SIM, do której można przypisać aż 8 numerów zagranicznych, rozmowy w krajach Truphone Zone traktowane są jak miejscowe, zatem bez kosztów roamingu.

W Polsce, Niemczech, Wielkiej Brytanii, USA, Holandii, Hongkongu i Australii za każde połączenie, SMS lub Internet zapłacisz według lokalnych stawek. Karta SIM loguje się u dostępnych operatorów jako lokalna i zapewnia lepszą jakość połączeń oraz prędkość transmisji danych nieosiągalną w roamingu. Co więcej, technologia Smart Caller ID firmy Truphone gwarantuje, że podczas każdego połączenia na ekranie odbiorcy wyświetlany jest zawsze lokalny dla niego numer telefonu. W przypadku chęci oddzwonienia, osoba po drugiej stronie nie musi martwić się o koszty połączenia — będzie ono zawsze lokalne.

Proponujemy plany taryfowe składające się z pakietów minut, SMS-ów oraz Internetu, które można wykorzystywać w krajach Truphone Zone. Abonament miesięczny rozpoczyna się od 150 zł (300 minut/300 SMS-ów/300 MB), w zależności od potrzeb Twojej firmy może sięgać nawet 450 zł (2000 minut/2000 SMS-ów/2GB). Umowa jest podpisywana na okres 12 lub 24 miesięcy.

Jeśli Twoi pracownicy podróżują także dużo do innych krajów w Europie, możemy zaproponować korzystniejsze rozliczanie pomiędzy krajami, w ramach pakietu Europa 3w1, w którym za 185 zł Ty i Twoi pracownicy możecie korzystać ze 100 minut rozmów, 100 SMS-ów i 100 MB Internetu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zadzwoń: 732 400 907.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Materiał partnera

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Jak optymalizować koszty telefonii komórkowej w firmach, których pracownicy podróżują służbowo za granicę