Jak zabezpieczyć informacje

opublikowano: 11-04-2019, 22:00

18 kwietnia w Warszawie odbędzie się seminarium dla przedsiębiorców pod hasłem „Zarządzanie bezpieczeństwem informacji w działalności małych i średnich przedsiębiorstw, czyli… jak skutecznie chronić nasze ważne dane”.

Eksperci opowiedzą m.in. o tym, jak efektywnie zabezpieczać dokumentację i systemy informatyczne w firmach. W programie przewidziano panele dyskusyjne: „Przykłady kradzieży i wycieku danych z przedsiębiorstw”, „Czy pendrive od znajomego może być niebezpieczny? Bezpieczne korzystanie z przenośnych nośników pamięci”, „Etyczny hacking, czyli jak ustrzec naszą firmę przed prawdziwym atakiem” oraz „Skuteczne metody ochrony przed phishingiem”.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. W przypadku dużej liczby zgłoszeń pierwszeństwo uczestnictwa w wydarzeniu mają przedsiębiorcy z województw mazowieckiego, łódzkiego, kujawsko-pomorskiego i pomorskiego. Seminarium odbędzie się w centrum szkoleniowym Sienna Training Center przy ul. Siennej 73.

Więcej informacji: www.parp.gov.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy