Jak zostać prezesem polskiego koncernu?

Bartek Mayer
opublikowano: 21-12-2018, 06:00
aktualizacja: 21-12-2018, 06:10

Wielu o tym po cichu marzy, ale tylko nielicznym się to udaje. W Pulsie Biznesu do słuchania sprawdzamy teorię i praktykę powoływania menedżerów zarządzających spółkami, w których skarb państwa ma znaczące udziały.

Takich firm jest w Polsce około pół tysiąca, na czele z wielkimi koncernami, często notowanymi na giełdzie. Jakie dylematy ma minister powołujący prezesów? Czym kierują się rady nadzorcze? Czy kiedykolwiek uda się rozsynchronizować cykl wymiany prezesów z kalendarzem wyborczym? Na te pytania w podcaście odpowiadają: Jan Krzysztof Bielecki, Jacek Socha, Raimondo Eggink, Andrzej Nartowski i Marek Suchar.

Puls Biznesu do słuchania dostępny jest też w Twojej aplikacji podcastowej (np. w Lectonie) i na www.pb.pl/dosluchania1646e18c-8c31-11e9-bc42-526af7764f64
Puls Biznesu po godzinach
Newsletter, który pozwoli odpocząć od codziennych newsów. Sylwetki ludzi biznesu, trendy, reportaże i podcasty
ZAPISZ MNIE
Puls Biznesu po godzinach
autor: Marcin Goralewski
Wysyłany raz w tygodniu
Marcin Goralewski
Newsletter, który pozwoli odpocząć od codziennych newsów. Sylwetki ludzi biznesu, trendy, reportaże i podcasty
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Bartek Mayer

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu