Jakość i wydajność wreszcie połączone w jednym urządzeniu.

opublikowano: 05-02-2013, 09:41

W zeszłym roku HP postanowiło podnieść poprzeczkę swoim produktom i wprowadzić na rynek drukarkę, które znacznie obniży koszty wydruku przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości obrazu.

 

HP Officejet Pro 8600 dowodzi, że chociaż zadanie było trudne, to udało się osiągnąć cel. Jedna strona wydruku w kolorze, mająca profesjonalną jakość, jest tańsza nawet o 50% w porównaniu do takiego samego wydruku wykonanego na drukarce laserowej. Mimo obniżania kosztów HP zachowuje wysokie standardy. Testy jednoznacznie pokazują, że urządzenie HP Officejet Pro 8600, wraz z atramentami i papierem tej samej firmy, oferuje użytkownikom wydruki odporne nie tylko na blaknięcie, ale także wodę czy markery. To wszystko przy prędkość druku do 18 str./min w czerni i 13 str./min w kolorze za pomocą osobnych wkładów dostępnych w przystępnej cenie.

 

 

HP Officejet Pro 8600 to bezprzewodowe urządzenia wielofunkcyjne dedykowane dla firm. Cechą wyróżniającą ten produkt na tle konkurencji jest wysoka wydajność. Miesięczny cykl pracy drukarki może wynieść maksymalnie 25 000 stron. Choć największym atutem tej drukarki pozostają znacząco obniżone koszty profesjonalnych kolorowych wydruków, to należy zwrócić uwagę na potencjał długiego cyklu pracy. Połączenie tych cech sprawia, że urządzenie nadaje się do wykonywania wymagających i intensywnych zadań. Pomocny przy tym będzie podajnik na 250 arkuszy papieru, dzięki któremu zwiększono wydajność pracy. W tym miejscu warto wrócić do celu przyświecającego HP przy tworzeniu tego modelu – oszczędności. Pozwala na nią także funkcja automatycznego druku dwustronnego.

 

HP doskonale wie jak cenny jest czas, dlatego też dzięki obsłudze sieci bezprzewodowej i drukowaniu mobilnemu możemy zlecać zadania drukarce z niemal dowolnego miejsca. Funkcja HP ePrint pozwala dokować bezprzewodowo z każdego miejsca na Ziemi za pośrednictwem unikalnego konta e-mail. To wszystko jest możliwe dzięki wbudowanej karcie sieciowej Ethernet, a także bezpośredniemu połączeniu przez interfejs USB Hi-Speed. Ponadto można zlecać druk wiadomości, dokumentów, a nawet stron WWW bezpośrednio z urządzeń firmy Apple takich jak: iPad®, iPhone®, czy iPod touch® posiadających technologię AirPrint™. HP Officejet Pro 8600 jest wyposażone w kolorowy ekran dotykowy CGD o przekątnej 6,75 cm. Pozwala to na dostęp, bezpośrednio z poziomu urządzenia, do aplikacji biznesowych, formularzy oraz klawiszy sterujących aplikacjami. Aplikacja pozwala natomiast użytkownikowi na wysyłanie faksów cyfrowych bezpośrednio z pulpitu oraz skanowanie dokumentów prosto do komputera, folderu sieciowego, czy też od razu do wiadomości e-mail.

 

Te wszystkie urządzenia w jednym - drukarka, kopiarka, skaner, faks wraz z wieloma funkcjami sieciowymi pozwala na łatwy, szybki i tani druk dwustronnych ulotek, zdjęć bez marginesów, broszur oraz innych materiałów, które wszystkie będą miały jedną wspólną cechę – profesjonalny wygląd.

 

 

Za HP Officejet Pro 8600 trzeba zapłacić około 879 zł.

Dostępna jest też wersja HP Officejet Pro 8600 Plus, która ma nieco wyższą prędkość druku, kopiowania i skanowania oraz większy wyświetlacz.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane