Jastrzembski przywiózł polskiemu prezydentowi list od Putina

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 20-02-2006, 18:40

Doradca prezydenta Rosji Władimira Putina Siergiej Jastrzembski, który przyjechał w poniedziałek do Warszawy, poinformował, że przekazał prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu "osobisty list" od Putina, w którym zawarte są intencje poprawy stosunków polsko-rosyjskich.

Doradca prezydenta Rosji Władimira Putina Siergiej Jastrzembski, który przyjechał w poniedziałek do Warszawy, poinformował, że przekazał prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu "osobisty list" od Putina, w którym zawarte są intencje poprawy stosunków polsko-rosyjskich.

"Mam nadzieję, że podejmiemy pewne działania, które spowodują zmianę atmosfery stosunków polsko-rosyjskich" - powiedział Jastrzembski na konferencji prasowej po spotkaniu z szefem polskiej dyplomacji Stefanem Mellerem.

Jak ocenił doradca prezydenta Putina, bliższe stało się ewentualne spotkanie prezydentów Polski i Rosji, jednak na razie jest zbyt wcześnie, by mówić o konkretach.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane