Jażdżewski: jest szansa na wznowienie od 1 III eksportu mięsa do Rosji

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 16-02-2006, 17:53

Główny Lekarz Weterynarii Krzysztof Jażdżewski powiedział PAP w czwartek, że jest szansa na wznowienie od 1 marca eksportu mięsa do Rosji. Zastrzegł jednak, że "problem polega na tym, że ostateczną decyzjępodejmie Rosja".

Główny Lekarz Weterynarii Krzysztof Jażdżewski powiedział PAP w czwartek, że jest szansa na wznowienie od 1 marca eksportu mięsa do Rosji. Zastrzegł jednak, że "problem polega na tym, że ostateczną decyzjępodejmie Rosja".

    Po powrocie z Rosji Jażdżewski wyjaśnił, że prawdopodobnie strona rosyjska wyznaczy przejścia graniczne, przez które będzie odprawiane polskie mięso do Rosji. Zapowiedział, że kolejne spotkanie strony polskiej i rosyjskiej w tej sprawie będzie jeszcze w lutym. Wyraził nadzieję, że będzie ono ostatnie.

    "Poproszono nas jeszcze o dostarczenie listy przejść granicznych, ponieważ prawdopodobnie strona rosyjska wskaże przejścia po swojej stronie, przez które będzie odprawiane polskie mięso" - dodał Jażdżewski.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane