JC Auto: Wysoka jakość części i profesjonalny serwis

Jerzy Grabowiecki
opublikowano: 14-03-2005, 00:00

JC Auto S.A. jest wiodącym dostawcą części zamiennych do samochodów japońskich i koreańskich w Polsce oraz znaczącym dystrybutorem tych artykułów na rynku europejskim. W chwili obecnej JC Auto S.A. dynamicznie rozszerza swoją ofertę o części do samochodów europejskich oraz rozbudowuje sieć warsztatów samochodowych Perfect Service.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów stale poszerzamy zakres oferowanych produktów. W 1997 roku wprowadziliśmy do oferty części samochodowe sprowadzane z Tajwanu, stanowiące tańszą alternatywę dla części japońskich, a w 1998 i 1999 roku rozszerzyliśmy ofertę o oryginalne części do aut marek Daewoo, Hyundai i Kia. Kolejnym, istotnym punktem w historii JC Auto S.A. była decyzja o rozszerzeniu asortymentu firmy o części zamienne do aut produkowanych w krajach Europy Zachodniej.

Jako podsumowanie naszego dotychczasowego rozwoju należy jeszcze wymienić jedno bardzo istotne wydarzenie. W dniu 28 maja 2004 roku JC Auto S.A. z sukcesem zadebiutowała na parkiecie GPW. Zarówno ten fakt, jak i wzrastające zainteresowanie akcjami naszej Spółki, umacniają nas w przekonaniu, że ścieżka rozwoju JC Auto S.A., którą podążamy niezmiennie od 10 lat, została wybrana trafnie.

Jerzy Grabowiecki Prezes Zarządu

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Jerzy Grabowiecki

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / JC Auto: Wysoka jakość części i profesjonalny serwis