…jeden ze sprzedawców energii sprzedaje ją w paczkach?

Materiał partnera cyklu
opublikowano: 13-06-2012, 00:00

Czy wiesz, że…

Energa-Obrót wprowadziła nowy sposób zakupu prądu elektrycznego przez małe i średnie przedsiębiorstwa. Kupując paczkę energii, masz gwarancję niższej ceny za ilość „zamkniętą” w danym pakiecie. Po wykorzystaniu tej ilości prądu możesz nabyć nową paczkę lub kupować energię „na bieżąco” — również w niższej gwarantowanej cenie. Jeśli zawrzesz umowę do końca 2013 r. — rabat wyniesie 4 proc., jeśli zdecydujesz się na umowę do końca 2014 r. — zniżka wyniesie 5 proc.

Oferta dotyczy zarówno firm, które znajdują się w obszarze sieci dystrybucyjnej Energi (wtedy korzystasz podwójnie), jak i tych, którym usługi świadczą inni dostawcy. W pierwszym przypadku całkowita cena zakupu prądu elektrycznego, na którą składają się cena energii i koszty zmiennych opłat dystrybucyjnych, zawsze będzie dla ciebie stała. Jeśli nawet dystrybutor podniesie opłatę za dostarczenie energii, to dla ciebie się ona nie zmieni. Gdy znajdujesz się poza obszarem sieci dystrybucyjnej Energi i wiąże cię z nią tylko umowa sprzedażowa, możesz skorzystać z atrakcyjnej stawki na zakup prądu.

Dzięki tej innowacyjnej propozycji możesz zaoszczędzić nawet 15 proc. kosztów zakupu energii, masz gwarancję stałej ceny i możliwość wyboru wielkości paczki z energią, którą będziesz konsumował.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Materiał partnera cyklu

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy