Czytasz dzięki

Jeep i Alfa Romeo w abonamencie – proste zasady, duże korzyści

  • Materiał partnera
opublikowano: 15-07-2020, 17:01

Grupa FCA wraz z dealerami rusza z nowym programem abonamentowym na wybrane modele marek Jeep i Alfa Romeo. Projekt jest adresowany do małych i średnich przedsiębiorców, dla których wynajem auta w abonamencie jest prostszy i korzystniejszy niż jego zakup.

Abonament Jeep i Abonament Alfa Romeo to nowoczesne rozwiązania w postaci wynajmu samochodu na okres 3 lat, ze stałym czynszem miesięcznym i dwoma wygodnymi pakietami zawartych w nich usług. Pakiet Standard obejmuje rejestrację i ubezpieczenie OC, a w opcji Silver dodatkowo otrzymujemy zawarte w racie ochronę AC i pełną obsługę serwisową wraz z Assistance. W obu przypadkach klient ponosi podstawowe koszty związane z eksploatacją samochodu, takie jak paliwo czy płyn do spryskiwaczy. 

Abonament Jeep i Abonament Alfa Romeo to nowy samochód w firmie na prostych zasadach:

  • Wpłata własna: od 0%
  • Długość kontraktu: od 36 miesięcy
  • Roczny limit przebiegu: od 10 000 km
  • Zwrot samochodu po okresie wynajmu
  • Ubezpieczenie OC (pakiet STANDARD)
  • Ubezpieczenie OC/AC i pakiet serwisowy (pakiet SILVER)

Po zakończeniu umowy klient może wymienić auto na nowe, odkupić lub zwrócić je do dealera. 

W najnowszej ofercie Grupa FCA przygotowała trzy bestsellerowe modele Jeepa w bardzo atrakcyjnej ofercie. Jeep Renegade w wersji LIMITED z silnikiem benzynowym 150 KM i dwusprzęgłową skrzynią automatyczną dostępny jest już od 1100 zł w wersji Silver lub od zaledwie 942 zł w opcji Standardowej. Większy brat Renegade’a, stylowy SUV Compass w wersji LIMITED, napędzany 170-konną jednostką benzynową współpracującą z 9-biegową, automatyczną przekładnią, w pakiecie Silver kosztuje tylko 1385 zł miesięcznie, a w opcji standardowej o 211 zł mniej. Dzięki abonamentowi znacznie bardziej osiągalny staje się też flagowy Wrangler – miesięczny czynsz za trzydrzwiową wersję SPORT wyposażoną w silnik GME 2.0T o mocy 272 KM, z napędem 4x4 Command-Track, reduktorem 2,72:1 i 8-biegową, automatyczną skrzynią biegów wynosi 2000 zł w srebrnym pakiecie i tylko 1685 zł w standardowym. 

W najnowszym Abonamencie Alfy Romeo dostępny jest najchętniej nabywany w Polsce model marki – piękny SUV Stelvio w bogato wyposażonej wersji SUPER, z 200-konną jednostką benzynową, napędem na cztery koła Q4 i 8-stopnową, automatyczną skrzynią biegów kosztuje miesięcznie 2100 zł w zapewniającym pełną ochronę OC/AC i serwisową w pakiecie Silver lub o 321 zł tańszej opcji Standard. 

Operatorem programu jest Leasys Polska Sp. z o.o. Szczegółowa oferta i warunki finansowe są dostępne na stronach:

https://abonament.jeep.pl

https://abonament.alfaromeo.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MATERIAŁ PARTNERA

Polecane