Jelfa skutecznie chroni kapitał

Dariusz Karolak
26-02-2001, 00:00

Jelfa skutecznie chroni kapitał

J eszcze lepszą ochronę przed utratą kapitału okazała się Jelfa. Powstała czwarta z rzędu biała świeca tygodniowa. W ślad za wzrostem kursu rośnie tygodniowa średnia VAMA10 (38,5 zł). Dokładnie na tej wysokości znajduje się 4-miesięczna linia wzrostów. Średnioterminowy trend wzrostowy z zasięgiem, 51 zł, wydaje się niezagrożony. Cały czas potwierdzają to MACD oraz DI+. W kontrolowany sposób schładzane są szybkie wskaźniki. Mocno zaawansowany w tym jest szybki Stochastic. Coraz bliżej do rosnącej 4-miesięcznej linii wsparcia ma korygujący się Ultimate.

Duży kapitał zaznaczył swoją obecność na rynku we środę, nie dopuszczając do spadków i zaspokajając mocniejszą niż zwykle podaż. Gdy nastrój się poprawi „słabe ręce“ zostaną bez akcji i przypuszczalnie z żalem przyglądać się będą uciekającemu rynkowi.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Jelfa skutecznie chroni kapitał