"Jesteśmy największą maszyną do fałszowania pieniędzy"

MD
opublikowano: 03-12-2010, 19:31

Świat wkrótce się obudzi i zrozumie, że  rząd USA jest największą maszyna do fałszowania pieniędzy w historii świata, uważa Ron Paul, znany Republikański polityk zasiadający w Izbie Reprezentantów, niegdyś kandydat na prezydenta USA.

Paul ostrzega, że kiedy świat zrozumie tą sytuację nastąpi załamanie dolara co doprowadzi szybko do hiperinflacji. Podkreśla, że kryzys ma miejsce teraz, a nie jest czymś, z czym będą borykać się nasze dzieci, czy wnuki. Na razie sytuację łagodzi drukowanie pieniędzy przez Fed i stałe podwyższanie granicy zadłużenia, twierdzi Paul. Jego zdaniem, wszystko obecnie opiera się na zaufaniu do dolara.

- Pewnego dnia ludzie obudzą się i powiedzą: dlaczego wciąż ufamy tej maszynie do fałszowania – powiedział Paul w MSBNC. – Jesteśmy największą maszyną do fałszowania pieniędzy w historii świata – dodał.

MD, moneynews.com 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MD

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu