Pomysł na biznes: Joga na hamaku

opublikowano: 26-04-2019, 17:30

Ćwiczenia połączone z relaksem w hamaku - tak w skrócie wygląda joga antygrawitacyjna. W programie „Pomysł na biznes” zapraszamy do pobujania w obłokach.

Wszystkie akrobacje odbywają się w podwieszonych pod sufitem chustach. I choć ta powietrzna gimnastyka, zwana również aerial jogą, wygląda na skomplikowaną, to ćwiczenia mogą wykonywać wszyscy.

- Udało mi się stworzyć przestrzeń dla różnych osób, w różnym wieku - przestrzeń świadomego ruchu – mówi Agnieszka Kobylańska, założycielka studia Agasana.

Jest pierwszym instruktorem Unnata Aerial Yoga w Polsce. Zależało jej, by otworzyć miejsce, w którym będzie mogła podzielić się swoją pasją do „hamakowej” jogi z innymi.

- Bardzo chciałam przywieźć tę technikę do Polski, ponieważ praca na hamakach wspaniale wydłuża i rozluźnia kręgosłup, wzmacnia wszystkie mięśnie – mówi instruktorka.

Nie chciała jednak by w jej studiu ćwiczyło się tylko jogę. Tu najważniejszy miał być po prostu zdrowy ruch.

- W ofercie mamy pilates, ćwiczenia na zdrowy kręgosłup, są nawet tańce. Wszystko, co pozwala zachować mobilność i ruchomość do późnego wieku – wylicza Agnieszka Kobylańska.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Justyna Smolińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu