Justyna Gościńska nową szefową GO Sport Polska

DI
opublikowano: 12-07-2021, 10:31

Justyna Gościńska objęła stanowisko CEO GO Sport Polska. Jej głównym zadaniem jest strategiczne zarządzanie biznesowe, które ma wzmocnić pozycję firmy w Polsce.

Justyna Gościńska
Justyna Gościńska
Fot. Materiały prasowe

Jako CEO GO Sport Polska Justyna Gościńska będzie odpowiadać za realizację strategicznych celów, w tym dalszego rozwoju sieci detalicznej oraz kanałów e-commerce.

“Bardzo się cieszę, że jestem w zespole GO Sport. Jestem przekonana, że razem uda nam się wznieść markę do poziomu lidera na polskim rynku. Potencjał rozwoju jest bardzo duży, a nasze plany na przyszłość jeszcze większe” - skomentowała menedżerka.

Justyna Gościńska rozpoczęła swoją karierę zawodową w GO Sport w 2003 roku. Od tamtej pory zdobywała doświadczenie zarówno w międzynarodowych, jak i polskich korporacjach. Była odpowiedzialna za zakupy, marketing, e-commerce i sprzedaż także w takich firmach jak Levi Strauss, Monster Energy i OTCF.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane