Jutrzenka: korekta spadków

Dariusz Karolak
opublikowano: 17-01-2001, 00:00

Jutrzenka: korekta spadków

Po nieudanym teście średnioterminowej linii bessy na sesji 27 XII Jutrzenka znalazła się w dynamicznej fali spadkowej, która zwiększyła impet po pokonaniu średniej VAMA10.

zanotowana w poniedziałek transakcja 15,20 zł zbiega się z silnym wsparciem grubego białego korpusu tygodniowego z końca października. Optymistyczny jest również fixing dzięki któremu powstał młot z długim dolnym cieniem, który wyszedł poniżej dolne ograniczenie wstęgi Bollingera. Rynek dojrzał do korekty spadków. Sygnałem kupna byłoby pokonanie szybkiej linii spadków przy 16,20 zł. Na razie tylko korekty, bo pogorszyły się średnioterminowe rokowania po przecięciu linii równowagi przez MACD oraz spadku DI- w kierunku wsparcia lokalnego dna z 13 X. Znacznie lepsze są krótkoterminowe perspektywy po tym jak linię równowagi przeciął od dołu Ultimate oraz Stochastic.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

PO , Rynek