Jutrzenka marzy o zasięgu 27 zł

Dariusz Karolak
19-10-2001, 00:00

Za spółkę „z motywem” można uznać Jutrzenkę, chociaż sentyment do niej wyraźnie przygasł, gdy okazało się, że do fuzji z Mieszkiem nie dojdzie. Od maja kurs Jutrzenki porusza się w trendzie bocznym ograniczonym wartościami 16,8-18,8.

W tym czasie miała miejsce jedna próba wybicia się górą z konsolidacji, ale wówczas nadzieje na fuzję były jeszcze żywe. Teraz rosnąć będzie trudniej. Gdyby jednak udało się przebić bykom przez opór linii szyi budującej się 14-miesięcznej formacji odwróconej głowy i ramion, można byłoby pomarzyć o zasięgu, 27 zł. Po drodze na wysokości 24 zł znajduje się opór linii szyi zrealizowanej formacji podwójnego szczytu z ’99. Wskaźniki nie podpowiadają rozwiązania zagadki, w którą stronę skieruje się rynek. Do czasu wybicia obowiązuje sprzedaż przy oporze i kupno na wsparciu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Jutrzenka marzy o zasięgu 27 zł