Już ponad 8200 uczestników hybrydowego Biegu Firmowego

DI
opublikowano: 15-04-2021, 09:54

Tylko do 7 maja można zgłosić firmę do charytatywnej sztafety Biegu Firmowego, w której weźmie udział ponad 8200 uczestników z całej Polski. Wydarzenie pobiło już wynik frekwencyjny z zeszłorocznej edycji.

Bodźcem zachęcającym do udziału jest fakt, że standardowe 5km, obowiązujące przy charytatywnej sztafecie, można pokonać zarówno pieszo, jak i przy użyciu nordicwalking. Organizatorzy, decydując się na ten krok, tłumaczą, że wspólnym celem jest pomoc ośmiu podopiecznym Fundacji Everest.

- Nasza przygoda z Biegiem Firmowym trwa już trzeci rok. Dlaczego biegniemy? Bo nasi pracownicy wiedzą, jak osiągać wyniki w duchu zdrowej rywalizacji, doceniają dobro płynące z uprawiania sportu, ale przede wszystkim chcą pomagać osobom potrzebującym wsparcia - tłumaczy Mirela Kik, dyrektor personalny ZF CV Systems Poland Sp. z o.o., firmy, która nie tylko jest sponsorem wydarzenia, ale też bierze w nim czynny udział.

Na wszystkie firmy, które chciałyby zaktywizować swoich pracowników i pomóc im wrócić do formy, czeka pakiet startowy BASIC. To zestaw oferujący udział w tegorocznej charytatywnej sztafecie biegowej oraz pakiet po zdrowie, dzięki któremu firma wystartuje w Biegu Firmowym 2021.

Sprzedaż pakietów startowych BASIC potrwa do 7 maja. Po tym terminie nie będzie już możliwości dołączenia do największego w Polsce wiosennego wydarzenia biegowego.

W wydarzeniu wezmą udział drużyny składające się z pracowników spółki Bonnier Business Polska - cztery zespoły z “Pulsu Biznesu” i jeden zespół z portalu Bankier.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane