KableHolding dla uważnych

Dariusz Karolak
opublikowano: 09-05-2001, 00:00

KableHolding dla uważnych

Odżywa zainteresowanie Kablami Holding, które zgodnie z decyzją UOKiK mogą zostać odkupione od Elektrimu przez KFK. Powinno to pomóc notowaniom obu notowanych na GPW spółek, Elektrimowi bo pieniądze z transakcji zmniejszą zadłużenie, Kablom bo rynek będzie grał pod wezwanie. Chociaż UOK dał czas stronom do 8 XI, z uwagi na toczącą się walkę Zarządu z Vivendi transakcja powinna dojść do skutku już wkrótce. Cena wezwania wg. dostępnych informacji daje około 10 proc. potencjał wzrostowy.

Poprawiające się wyniki w obecnej sytuacji nie mają większego znaczenia. W związku z powyższym KableHolding wydają się ciekawą pozycją dla ceniących sobie spokój i umiarkowaną stopę zwrotu. O zysku zadecyduje umiejętność łapania okazji, które mogą się pojawiać zwłaszcza w chwilach zmian nastrojów. Silnym wsparciem jest 4 zł, oporem 4,75 zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / KableHolding dla uważnych