Kaczyński o kolejnej kadencji Dudy

PAP, DI
opublikowano: 03-08-2019, 14:01

Mamy wspaniałego prezydenta, powinien być wybrany na kolejną kadencję - powiedział w Dygowie prezes PiS Jarosław Kaczyński. Dodał, że chciałby, aby prezydent Andrzej Duda wygrał już w pierwszej turze.

W sobotę prezes PiS uczestniczy w Pikniku Rodzinnym #DobryCzasPL w Dygowie w powiecie kołobrzeskim. Podczas spotkania z mieszkańcami Kaczyński mówił m.in. o wyborach prezydenckich w 2020 r.

"Mamy wspaniałego prezydenta, ale powinien być wybrany na kolejną kadencję. Najlepiej w pierwszej rundzie" - powiedział prezes PiS.

"Od prawie czterech lat zmieniamy Polskę. (...) Zmieniamy dla obywateli. Państwo ma obowiązki wobec obywateli i ma ogromne możliwości zdziałania różnych dobrych rzeczy. Sądzę, że wielu spośród państwa się o tym już przekonało i ja zapewniam państwa, że taka polityka będzie trwała, ale jeżeli mamy tak trzymać, to musimy mieć wasze poparcie, bo tylko razem możemy tak trzymać" - podkreślił.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAP, DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy