Kaczyński: o zmianach personalnych w rządzie dowiemy się pewnie w grudniu

PAP
opublikowano: 13-11-2017, 20:53
aktualizacja: 13-11-2017, 21:07

O zmianach personalnych w rządzie dowiemy się pewnie w grudniu - powiedział w poniedziałek prezes PiS Jarosław Kaczyński. Musimy tak skonstruować rząd, żeby on się dobrze wpisywał w nową, trochę trudniejszą sytuację - mówił.

Pytany w TVP o rekonstrukcję rządu Jarosław Kaczyński powiedział, że "na pewno będzie troszkę odłożona w czasie, bo pani premier zaproponowała zmiany strukturalne, bardzo interesujące". "Ale takie zmiany z reguły są bardziej długotrwałe, nie można ich dokonać z dnia na dzień" - dodał prezes PiS.

"A jeżeli chodzi o ostateczne decyzje co do personaliów, to one będą podjęte w ciągu stosunkowo niedługiego czasu, ale pewnie dowiemy się o nich w grudniu" - powiedział.

"Będziemy się kierować powodzeniem w kierowaniu danym resortem, ale także okolicznościami, które już z tym nie mają wiele wspólnego" - powiedział prezes PiS. Jak dodał, okoliczności się zmieniły. "Musimy tak skonstruować rząd, żeby on się dobrze wpisywał w tą nową, trochę trudniejszą sytuację" - podkreślił.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAP

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu