Kadrowy flesz

MPR
opublikowano: 14-01-2008, 00:00

Cezary Antoń

Został dyrektorem zarządzającym agencji reklamowej Brain. W grudniu odszedł z Leo Burnett, gdzie od czerwca 2006 r. zajmował to samo stanowisko. Wcześniej przez sześć lat zarządzał agencją PZL.

Piotr Welc

To nowy prezes firmy Site, zajmującej się budową i rozwojem specjalistycznych serwisów internetowych. Był dyrektorem działu komunikacji marketingowej w Onet.pl, a wcześniej m.in. szefem muzycznym w Radiu Eska Wrocław i zastępcą dyrektora muzycznego Radia Zet.

Bogusław Biszof

Jako regionalny menedżer odpowiada za rozwój portfolio Heinekena w Europie Środkowej i Wschodniej. Ma też wspierać lokalne zespoły marketingu i odpowiadać za wzrost marek firmy na lokalnych rynkach. Wcześniej pracował m.in. w Kompanii Piwowarskiej i kierował własną firmą Biszof Brand Consulting.

Anna Gołębicka

Została dyrektorem marketingu w CenterNecie, piątym polskim operatorze komórkowym. Przez ostatnie dwa lata w grupie ITI była m.in. menedżerem zespołu strategii rozwoju. Wcześniej przez pięć lat kierowała agencją reklamową Martis.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MPR

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu