Kadrowy flesz

Aneta Królak
27-04-2001, 00:00

Kadrowy flesz

Zmienili stanowiska

Jarosław Szwajgier

Został wiceprezesem zarządu Bankowego Towarzystwa Ubezpieczeń i Reasekuracji HEROS. Z firmą związany jest od 1992 r., początkowo jako dyrektor biura zarządu, pełnił również funkcję członka rady dyrektorów. W 1999 roku został dyrektorem departamentu sprzedaży i marketingu oraz prokurentem spółki.

Ma 38 lat, jest absolwentem Politechniki Warszawskiej. AK

Alicja Resich-Modlińska

Od 1 maja 2001 r. dołączy, jako redaktor naczelna, do zespołu wydawnictwa G+J Grüner + Jahr Polska. Ta decyzja, podjęta przez Olivera Voigta, nowego prezesa wydawnictwa, jest jednym z pierwszych znaczących posunięć, zmierzających do zrealizowania przez niego nowych idei w zakresie rozwoju i dalszego umacniania pozycji czasopism G+J na polskim rynku. Alicja Resich-Modlińska jest znaną osobowością polskich mediów. Odniosła sukces jako dziennikarka telewizyjna, radiowa, autorka i producentka. AK

Piotr Nowak

Objął stanowisko dyrektora finansowego oraz został członkiem zarządu Lucent Technologies Poland, firmy dostarczającej rozwiązania komunikacyjne dla operatorów i dostawców usług telekomunikacyjnych i internetowych w Polsce. Od 1994 r. pracował w firmie konsultingowej Ernst & Young. Od trzech lat jest członkiem brytyjskiego ACCA (The Association of Chartered Certified Accountants), do którego należy tylko 100 Polaków.

Ma 32 lata, ukończył filologię angielską na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. AK

Zapraszamy do nadsyłania informacji o zmianach na stanowiskach menedżerskich na adres: a.krolak@pb.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Aneta Królak

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Kadrowy flesz