Kadry Awanse w branży nieruchomościowej. Nowy dyrektor i nowa specjalistka

MAS
28-04-2009, 00:00

Awansowała na stanowisko menedżera ds. marketingu i PR na Europę Środkowo-Wschodnią w firmie Pinnacle, dostawcy obiektów dystrybucyjnych. Kamila Newlin-Łukowicz odpowiada za zarządzanie działem marketingu i PR firmy w trzech krajach: Polsce, Czechach i na Słowacji.

Nadzoruje przygotowanie i realizację strategii marketingowej oraz koordynację działań komunikacyjnych. Dołączyła do Pinnacle w sierpniu 2008 r. jako menedżer ds. marketingu w Polsce. Newlin-Łukowicz jest doktorantką wydziału Ekonomiczo-Społecznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Ponadto jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, gdzie ukończyła studia magisterskie w dziedzinie biznesu międzynarodowego. Objął stanowisko dyrektora agencji powierzchni handlowych w DTZ w Polsce. Z zespołem powierzchni handlowych jest związany od początku pracy w DTZ, czyli od 2004 r. Był zaangażowany w doradztwo i wynajem m.in. przy takich projektach, jak Solaris Center w Toruniu, Galeria Jagiellońska, Poznań Plaza, Lublin Plaza, Alchemia, Galeria Chełmska i wiele innych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MAS

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / / Kadry Awanse w branży nieruchomościowej. Nowy dyrektor i nowa specjalistka