Kadry Dwaj nowi prezesi na wiosnę Jacek Bieczek Mariusz Witek

MIB
13-05-2010, 00:00

Od 7 maja jest prezesem CTL Logistics. Wcześniej kierował spółką CTL Maczki-Bór. Pracuje w Grupie CTL od 12 lat Wcześniej był związany z przemysłem hutniczym. Nowy prezes ma 45 lat. Jest absolwentem Wydziału Metalurgii i Inżynierii Materiałowej Politechniki Śląskiej w Gliwicach, podyplomowych studiów z zakresu inżynierii finansowej i bankowości w Śląskiej Międzynarodowej Szkole Handlowej i Ecole Superieure de Commerce de Toulouse. Ukończył też podyplomowe studia z dziedziny zarządzania firmą na Akademii Ekonomicznej w Katowicach.

Dotychczasowy prezes CTL Logistics Krzysztof Sedzikowski złożył rezygnację. Kierował firmą od 2008 r. Funkcję prezesa objął po przejęciu kontroli nad spółką przez fundusz Bridgepoint.

Od 1 czerwca 2010 r. giełdowy IZNS Iława, producent i dystrybutor części motoryzacyjnych, będzie miał nowego prezesa — Mariusza Witka. Nowy szef ma bogate doświadczenie menedżerskie w budowie sieci sprzedaży i w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Ostatnio pracowała we francuskim koncernie Saint-Gobain, który jest największym producentem szkła w Europie. Był tam dyrektorem generalnym i prezesem spółki Okfens, która zajmowała się produkcją i sprzedażą okien i profili z PCV.

Obecny zarząd IZNS Iława pozostaje w spółce. Prezes Jacek Nowicki będzie wiceprezesem, a Maciej Lubnauer, członek zarządu odpowiedzialny za kwestie finansowe, utrzyma stanowisko.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MIB

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Transport i logistyka / Kadry Dwaj nowi prezesi na wiosnę Jacek Bieczek Mariusz Witek