Kadry Nowi specjaliści w CB Richard Ellis

MCH
opublikowano: 09-03-2010, 00:00

Michał Śniadała

Dołączył do warszawskiego zespołu CB Richard Ellis (CBRE) jako negocjator w departamencie powierzchni magazynowych i logistycznych. Doświadczenie zdobywał w dziale nieruchomości magazynowych w firmach Cushman Wakefield i King Sturge. W CBRE będzie odpowiadał za umowy najmu i pozyskiwanie gruntów przemysłowych dla międzynarodowych klientów. Będzie również zaangażowany w komercjalizację projektów magazynowych i logistycznych w całej Polsce.

Luiza Wasiuk

Objęła stanowisko administratora w dziale powierzchni magazynowych i logistycznych. Będzie odpowiadała za administrowanie i aktualizację baz danych, przygotowywanie materiałów marketingowych dotyczących nieruchomości magazynowych i za wspieranie zespołu negocjatorów w pozyskiwaniu nowych klientów. Poprzednio pracowała jako office manager w wydawnictwie Eurobuild CEE.

Monika Sieradzan

Została menedżerem w departamencie obsługi klientów korporacyjnych. Ma pięcioletnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. Poprzednio była zatrudniona na stanowisku negocjatora w dziale powierzchni biurowych w Cushman Wakefield.

Anna Gałczyńska

Zatrudniono ją stanowisku administratora portfolio w dziale obsługi klientów korporacyjnych. Będzie wspierała audyt i administrowanie portfelem nieruchomości klienta w całej Polsce. Wcześniej pracowała w firmie Polanowscy Nieruchomości jako asystentka rzeczoznawcy nieruchomości.

Monika Strzelecka

Do CBRE przeszła z agencji reklamowej Media Forum. Jako asystentka działu powierzchni biurowych będzie odpowiedzialna za aktualizację baz, przygotowywanie materiałów dotyczących nieruchomości biurowych i wspieranie działu

w pracach administracyjnych i sekretarskich.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MCH

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Kadry Nowi specjaliści w CB Richard Ellis