Kadry: Nowi szefowie w agencji i w kancelarii

MAS
opublikowano: 29-06-2010, 00:00

Michał Muc

Został nowym dyrektorem zarządzającym zespołu Property and Asset Managment w DTZ Polska. Kieruje 130 specjalistami, którzy odpowiadają za 30 obiektów komercyjnych. Przed objęciem tego stanowiska był dyrektorem finansowy. Po ukończeniu studiów na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie pracował dla Pepsi Coli, Ahold Polska oraz Navo Polska Grupa Dystrybucyjna. W DTZ pracuje od 2008 r.

Artur Michalski

Objął kierownictwo działu nieruchomości i inwestycji budowlanych w warszawskim biurze międzynarodowej kancelarii prawniczej DLA Piper. W latach 1998-07 pracował w kancelarii Wardyński i Wspólnicy w departamencie nieruchomości i inwestycji budowlanych. W latach 2007-08 stał na czele zespołu prawa obrotu nieruchomościami i inwestycji budowlanych w warszawskim biurze Weil, Gotshal Manges. Prowadził również własną kancelarię.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MAS

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu