Kadry W zarządzie Skoda Auto

MIB
opublikowano: 25-03-2010, 00:00

Od 1 sierpnia 2010 r. będzie członkiem zarządu Skoda Auto odpowiedzialnym za produkcję i logistykę. Pracę w Grupie Volkswagen zaczął w 1988 r. zaraz po studiach. Od 1996 do 1998 r. odpowiadał za uruchamianie produkcji nowych samochodów w fabryce Volkswagena w Wolfsburgu, a następnie, do 2001 r., był prezesem Volkswagen Coaching w filii VW w Kassel. Później przejął odpowiedzialność za uruchamianie produkcji wszystkich nowych modeli marki Volkswagen. W 2002 r. został rzecznikiem prasowym zarządu w Volkswagen Sachsen. Od 1 sierpnia 2005 r. był członkiem zarządu odpowiedzialnym za rozwój technologiczny w Volkswagen Shanghai.

Został członkiem zarządu Skoda Auto i od 1 kwietnia będzie odpowiedzialny za sprawy handlowe i sprzedaż w Skoda Auto. Jego poprzednikiem był Holger Kintscher, który przeszedł do marki SEAT, obejmując tam stanowisko wicedyrektora finansowego.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MIB

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy