Kadry: Zmiany w Axi Immo i w Apsysie

MAS
opublikowano: 05-04-2011, 00:00

Anna Głowacz

Została zastępcą dyrektora działu magazynowego i logistyki w firmie Axi Immo, zajmującej się pośrednictwem na rynku nieruchomości komercyjnych. Głowacz związana jest z branżą nieruchomości przemysłowych od 5 lat. Doświadczenie zdobywała, pracując w Agencji Nieruchomości Jartom, gdzie była dyrektorem działu sprzedaży. W Axi Immo zajmie się wynajmem powierzchni magazynowych na Śląsku. Anna Głowacz jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Ukończyła również studia podyplomowe w Wyższej Szkole Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie.

Fabrice Bansay

Został prezesem Apsys Polska, międzynarodowego operatora i zarządcy nieruchomości handlowych. Zastąpił na tym stanowisku Oliviera Gerarda-Coestera, prezesa grupy Apsys, który dotychczas odpowiadał również za zarządzenie firmą w Polsce. Bansay z grupą Apsys jest związany od 2000 r., kiedy rozpoczął pracę w Polsce jako członek zespołu handlowego odpowiadający za komercjalizację obiektów należących do grupy. Odpowiadał również za rozwój parków handlowych we Francji. W 2007 r. został dyrektorem rozwoju ds. Europy Wschodniej, a dwa lata później prezesem spółki Apsys Rosja.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MAS

Polecane