Kadry: Zmiany w Colliers

MCH
opublikowano: 01-02-2011, 00:00

Piotr Mirowski

Awansował na stanowisko dyrektora w dziale usług inwestycyjnych. Do jego zadań należy udział w transakcjach sprzedaży inwestycyjnej nieruchomości. Pracuje w firmie od 2007 r.

Grzegorz Paluch

Został dyrektorem w dziale powierzchni logistycznych i magazynowych. W Colliers International pracuje od pięciu lat. Wcześniej pracował dla firm Phoenix Pharma, Henkel, Eurodruk i DSV.

Agnieszka Krzekotowska

Została senior property managerem w dziale zarządzania nieruchomościami. Jest licencjonowanym zarządcą nieruchomości. W Colliers pracuje 2 lata. Odpowiada za pracę zespołu zarządzającego portfelem IVG w Polsce.

Anna Radecka

Została senior associate w dziale powierzchni handlowych. Wcześniaje pracowała w Quinlan Private Golub i Polimeni International.

Marcin Gudz

Został senior associate w zespole powierzchni handlowych. Jest licencjonowanym pośrednikiem nieruchomości z 9-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w komercjalizacji obiektów handlowych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MCH

Polecane