Kadry: Zmiany w DSV Solutions

MWA
opublikowano: 08-09-2011, 00:00

Piotr W. Krawiecki

Udziałowcy powierzyli Piotrowi W. Krawieckiemu funkcje prezesa zarządu i dyrektora zarządzającego DSV Solutions w Polsce. Do nowego zarządu spółki powołani zostali również Thomas Sivert Jansson i Tomasz Garbarski.

Piotr W. Krawiecki jest prezesem DSV Road — największej spółki Grupy DSV w Polsce. Thomas Jansson to dyrektor finansowy Grupy, a Tomasz Garbarski — dyrektor regionu Centrum odpowiedzialny za nadzór nad największymi oddziałami DSV Solutions w Polsce.

— Udziałowcy DSV Solutions oczekują lepszych rezultatów i rozwoju firmy. Tego wyzwania się podjąłem. Zmiany będziemy przeprowadzali stopniowo, w taki sposób, by klienci odczuli wyłącznie korzyści. To mój priorytet — mówi prezes Piotr W. Krawiecki.

Polska jest drugim po Finlandii krajem w Europie, w którym DSV scentralizowało zarządzanie transportem drogowym i logistyką kontraktową.

Thomas Jansson zapowiada, że po zmianach ma zamiar kontrolować koszty i przede wszystkim uświadamiać pracownikom każdego szczebla, że ich praca ma bezpośredni związek z wynikiem finansowym firmy.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MWA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu