Kadry: Zmiany w Goodmanie i Cushman& Wakefield

AZA
opublikowano: 18-01-2011, 00:00

Maciej Madejak

Został menedżerem ds. rozwoju regionalnego Goodman na środkową i północną Polskę. Przez ostatnie 11 lat pracował w ProLogis. Wcześniej był zatrudniony w Colliers International.

Zbigniew Kmiecik

Objął stanowisko menedżera rozwoju regionalnego na południową Polskę w spółce Goodman. Zanim dołączył do jej zespołu, pracował jako menedżer projektu w firmie Coteba, gdzie odpowiadał za rozwój nowych stacji paliw dla firmy Shell. Do jego obowiązków należało uzyskiwanie odpowiednich pozwoleń oraz nadzór nad budową.

Marek Noetzel

Został partnerem w firmie Cushman Wakefield. Jest starszym negocjatorem w dziale powierzchni handlowych. Ukończył Wydział Ekonomii Uniwersytetu Gdańskiego. Studiował również w Instytucie Technologicznym w Dublinie na wydziale biznesu i marketingu oraz na Uniwersytecie Hallam w Sheffield. Od 2006 r. jest licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. W czerwcu 2010 r. uzyskał tytuł MRICS (Member of Royal Institution of Chartered Surveyors). Ma 9-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AZA

Polecane