Kadry Zmiany wewnętrzne

MAS, IT
16-12-2008, 00:00

Bartosz Puzdrowski

Objął stanowisko dyrektora zarządzającego Quinlan Private Golub w Polsce. Będzie odpowiedzialny za rozwój i zarządzanie polskim oddziałem firmy. Przez ostatnie dwa lata pełnił funkcję konsultanta ds. projektów oraz inwestycji na rynku nieruchomości w zarządach firm Opera Development oraz Property Development. Jest absolwentem wydziału filozofii na Uniwersytecie Warszawskim oraz — podyplomowo — wydziału zarządzania. Uzyskał również dyplom MBA University of Illinois i Uniwersytetu Warszaw- skiego.

Charles Wardroper

Został nowym dyrektorem zarządzającym w firmie CB Richard Ellis w Polsce. Poprzednio był regionalnym dyrektorem zarządzającym CB Richard Ellis w Wielkiej Brytanii, odpowiedzialnym za region północno-wschodni. Przed dołączeniem do zespołu CBRE w Leeds, zajmował się głównie pośrednictwem w wynajmie powierzchni biurowych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MAS, IT

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Kadry Zmiany wewnętrzne