Czytasz dzięki

Kalejdoskop PB 1 września 2005

(Paweł Kubisiak)
opublikowano: 01-09-2005, 08:52

W źle ocenianym rządzie też można się wyróżnić. Około 40 proc. osób biorących udział w naszej ankiecie wskazało, że Jacek Socha, minister skarbu, najlepiej sprawdził się spośród wszystkich obecnych ministrów związanych z gospodarką. Niestety, rozczarował Mirosław Gronicki. Resort finansów nie zachwycał zwłaszcza pod koniec kadencji .

W źle ocenianym rządzie też można się wyróżnić. Około 40 proc. osób biorących udział w naszej ankiecie wskazało, że Jacek Socha, minister skarbu, najlepiej sprawdził się spośród wszystkich obecnych ministrów związanych z gospodarką. Niestety, rozczarował Mirosław Gronicki. Resort finansów nie zachwycał zwłaszcza pod koniec kadencji .

W listopadzie poznamy firmy o największym znaczeniu dla gospodarki poszczególnych regionów — osobno dla szesnastu województw i dla stolicy. „Puls Biznesu” już po raz drugi organizuje ranking czołowych dużych firm — Filary Polskiej Gospodarki. Ten ranking tym różni się od innych zestawień, że jest pierwszym w Polsce katalogiem dużych przedsiębiorstw, które odgrywają główną rolę w poszczególnych regionach, a co za tym idzie — w całej gospodarce narodowej.

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Paweł Kubisiak)

Polecane