Kalejdoskop Pulsu – 10 października 2005

(Tadeusz Stasiuk)
opublikowano: 10-10-2005, 07:42

Rynek woli Tuska, choć z Kaczyńskim też może być dobrze. W drugiej turze wyborów prezydenckich zmierzą się kandydaci o często sprzecznych cechach charakteru i innym spojrzeniu na gospodarkę. Ankietowani przez „Puls Biznesu” ekonomiści przeprowadzili analizę SWOT głównych rywali do prezydenckiego fotela w kontekście ich poglądów na gospodarkę.

Rynek woli Tuska, choć z Kaczyńskim też może być dobrze. W drugiej turze wyborów prezydenckich zmierzą się kandydaci o często sprzecznych cechach charakteru i innym spojrzeniu na gospodarkę. Ankietowani przez „Puls Biznesu” ekonomiści przeprowadzili analizę SWOT głównych rywali do prezydenckiego fotela w kontekście ich poglądów na gospodarkę. Artykuł publikowany w poniedziałkowym wydaniu „PB” można również znaleźć tutaj.

W tym tygodniu akcjonariusze autostrad wystawią pierwsze rachunki za bezpłatny przejazd ciężarówek. Tanio nie będzie. O tym jakie kwoty mogą trafić do koncesjonariuszy pisze w dzisiejszym wydaniu „Puls Biznesu”.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Tadeusz Stasiuk)

Polecane